Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II

W dniu 10 kwietnia 2019 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu wielkanocnym zorganizowanym przez Ośrodek Wsparcia w Matczynie. Wolontariusze przygotowali montaż słowno-muzyczny pt. ,,Przez krzyż do chwały”, który był głównym punktem spotkania. Była to dla nas wspaniała lekcja życia, pokory i tolerancji.

Zdjęcia>>

A. Ambrożkiewicz

W piątek i sobotę tj. 5 i 6 kwietnia 2019 r. w trzech marketach w Bełżycach odbyła się Wielkanocna Zbiórka Żywności organizowana przez Bank Żywności. W akcji wzięli udział wolontariusze naszej szkoły. Kupujący przekazywali wiele potrzebnych produktów spożywczych z długotrwałym terminem spożycia, które potem zostały przekazane do Ośrodka Wsparcia w Matczynie.

 

Opiekun wolontariatu

Dnia 01.04. 2019 r w naszej szkole odbył kolejny się kiermasz ciast. Słodkie wypieki przygotowali wolontariusze z pomocą swoich rodziców. Na stołach królowały muffinki, pączki, babeczki, rurki, wafle oraz wspaniałe serniki, biszkopty, tiramisu i wiele innych słodkości. Wszyscy uczestnicy kiermaszu mogli kupić w przystępnej cenie swój ulubiony słodki przysmak. Chętnych było wielu… przyszli uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. A kto przyszedł spóźniony niestety nie spróbował już ciasteczek , bo o godz. 12.00 wszystkie ciasta zostały sprzedane.

   Wolontariusze naszej szkoły, 7 i 14 lutego, odwiedzili Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach. Były to miłe chwile, spędzone na spacerach z psami i przytulankach z kotami.

Zdjęcia>>

logo m     logo CyfrowaSzkola    Zagrajmy o sukces    szkola dobrych praktyk sp    szkola dobrych praktyk gim  

 

  awarded etwinning school label       Cyberauci logo for light

 

       dziecko w sieci    sieciaki    dbi    SPR logo      akademia puchatka     

 

     szkola w ruchu      banner patronat                      DEU    logo chd

 

   dobra szkola logo kolor     http://www.bpe.powiat.lublin.pl/       Schule im Wandel logo